Zapisy do Stowarzyszenia KOD

Przypominamy, że w każdej chwili można złożyć deklarację przystąpienia do Stowarzyszenia KOD, jak również i to, że wkrótce cała działalność przeniesie się z grupy fejsbukowej do realnego Stowarzyszenia. Zatem zachęcam wszystkich chcących być aktywnymi członkami KOD do zrealizowania deklarowanej przynależności poprzez podpis na deklaracji członkowskiej.
Zwracam też uwagę na to, że być może już we wrześniu odbędą się pierwsze wybory w Regionach do władz Stowarzyszenia a czynne i bierne prawo wyborcze przysługuje tylko i wyłącznie osobom przyjętym do Stowarzyszenia KOD.

wzor-wypelnieniaWzór deklaracji znajduje się pod linkiem poniżej. Trzeba ją wydrukować i wypełnić – proszę nie zapomnieć podpisać w trzech miejscach zaznaczonych na zdjęciu obok! To bardzo ważne!

 

Po przyjęciu przez Zarząd uchwały o przyjęciu w poczet członków KOD, na podane w deklaracjach adresy mailowe przyjdzie informacja oraz wszystkie instrukcje co dalej.

KOD czeka na Was!

Plik z deklaracją członkowską do pobrania:
Deklaracja członkowska KOD (271 pobrań)

W sprawie złożenia podpisanej deklaracji można kontaktować się poprzez stronę Kontakt (e-mail). Tam też podany jest nr telefonu.

Podziel się...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.