Wagoniki Pociągu do Demokracji

Kolejna sobota na Promenadzie Niemena z KOD-em

18 czerwca Częstochowski KOD wyszedł po raz kolejny na Promenadę Niemena. Była to okazja do rozmowy z Częstochowianami w każdym wieku. Dla dzieci były balony, słodycze i wagoniki. Nie nie rozdawaliśmy wagoników — dzieci rysowały wagoniki, które będą połączone w jeden długi Pociąg do Demokracji. Musi być długi ponieważ chcemy pobić Rekord Polski (który jednocześnie jest rekordem świata) na najdłuższy rysunek. Do pobicia jest 12 020 m — czyli ponad 12 kilometrów.

Dla dorosłych były znaczki KOD, biało-czerwone książeczki zawierające Konstytucję RP i możliwość złożenia deklaracji przystąpienia do Stowarzyszenia Komitet Obrony Demokracji.
Dla nas była to okazja sprawdzenia działania sprzętu nagłaśniającego przy zasilaniu z generatora.

Choć tłumów nie było — to nasz czas stracony też nie był. Odbyliśmy kilka bardzo budujących rozmów — cieszy nas każda osoba, która stwierdza, że pomogliśmy jej coś zrozumieć. Dzieci narysowały wspaniałe wagoniki i wiemy, że sprzęt działa bez zarzutu.

Zapraszamy na kolejne spotkania z KOD-em. Pierwsze z nich również na Promenadzie Niemena już 10 lipca w godzinach 15-18. Jeśli będziecie chcieli — zostaniemy dłużej.

Poniżej prezentujemy migawki fotograficzne z tego wydarzenia.

KOD Częstochowa
Podziel się...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.